NATJECANJE DABAR U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: antun mikolašević, 25. 11. 2016.

Natjecanje se odvijalo od 7. - 11. studenog 2016. na CARNetovom sustavu Loomen.

I učenici naše Prehrambeno-tehnološke škole su se natjecali, te im zahvaljujemo na hrabrosti.

Zahvaljujemo im se što su se entuzijastično uključili u prvo informatičko natjecanje Dabar u Hrvatskoj.

Deset posto najboljih sudionika je zaslužilo diplomu sa zlatnim dabrom za svoju kategoriju. Njihov popis možete pročitati na mrežnim stranicama natjecanja Dabar, na portalu ucitelji.hr http://ucitelji.hr/Naslovnica/Dabar/2016Dabar.aspx

Svima im čestitamo jer zaista nije bilo lako riješiti sve zagonetke i mozgalice koje su bile zadane.

Učenici su u Loomenu dobili i odgovarajuće bedževe za sudjelovanje, odnosno izvrstan rezultat na Dabru, te diplome za sudjelovanje.

Na natjecanje je prijavljeno više od 6000 sudionika čime smo jedna od najuspješnijih zemlja u prvoj godini natjecanja (uz SAD, Rusiju i Njemačku J ). Vjerujem da ćemo svi zajedno pokazati koliko sjajne učenike imamo,  a kojima su uzor njihovi izvrsni učitelji i nastavnici.

Prof. Korman Elvira

Odrzan_Dabar_2016.docx (221.21 KB)