FINANCIJSKA PISMENOST – POSJET ZAGREBAČKOJ BANCI

Autor: antun mikolašević, 16. 5. 2017.

Dana 9.svibnja 2017.godine učenici 3.c razreda u sklopu predmeta Poduzetništvo u prehrambenoj industriji posjetili  su poslovnicu Zagrebačke banke u Dubravi u pratnji prof. MajeVugrinec.

Direktor poslovnice Dražen Horvat uveo je učenike u poslovanje Zagrebačke banke kroz pregled poslovnice, samopuslužne zone, radnog mjesta i uređaja kojima se koriste djelatnici u poslovanju.

Na 1. katu nalaze se prostori gdje se korisnici banke mogu konzultirati sa svojim osobnim bankarima u vezi raspolaganja novcem i kreditiranja.Na 2. katu Zagrebačke banke nalazi se Poduzetnički centar gdje su nam pokazali na koji način banka komunicira s poduzećima u vezi ulaganja novca i     kreditiranja.Saznali smo i da banka pomaže klijentima oko procijena uzimanja i vraćanja kredita.