10. MEMORIJAL ANTUNA KOVAČA, DAN MATURANATA

Autor: antun mikolašević, 18. 5. 2017.

Ove se godine Dan maturanata obilježava 19. 5., na radost još jedne generacije koja time simbolično završava svoje srednjoškolsko obrazovanje.

U našoj se školi tim povodom već tradicionalno održava memorijal posvećen našem tragično preminulom kolegi, profesoru Tjelesne i zdravstvene kulture, Antunu Toniju Kovaču.

U njegovu čast već desetu godinu zaredom održat će se sportska natjecanja učenika i profesora u nogometu i odbojci, kao i nogometni susret najboljeg tima učenika i selekcije profesora škole.

''10. memorijal Antuna Kovača'' održat će se u ŠD “Dubrava”, Koledinečka bb, s početkom u 10 sati.

Pozivamo sve učenike, profesore i djelatnike škole da svojim prisustvom uveličaju događaj.