UPISI U ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

Autor: antun mikolašević, 20. 6. 2017.

bit će:  - 13. srpnja 2017. od 12,00 do 20,00 sati i

- 14.srpnja 2017. od 8,00 do 18,00 sati

Za upise učenik prilaže:

PREHRAMBENI TEHNIČAR, I TEHNIČARI NUTRICIONISTI:

• potvrdu školske medicine
  • potvrdu o uplati 30 kn za osiguranje i 100 kn za povećane troškove obrazovanja
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

Predmeti koji se boduju: Hrvatski jezik, prvi strani jezik, Matematika, Kemija, Biologija i Tehnička kultura.

PEKARI JMO :

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o naukovanju s licenciranim obrtom ili pravnom osobom (licencirane obrtnike možete pronaći na stranicama Obrtničke komore Zagreb)
  • potvrdu o uplati 30 kn za osiguranje, 100 kn za mapu praktične nastave i 100 kn za povećane troškove obrazovanja

PEKARI I MESARI IG - INDUSTRIJA I GOSPODARSTVO/

Zanimanje mesar je deficitarno, i postoji mogućnost dobivanja stipendije i plaćene prakse.

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o praktičnoj nastavi (samo mesari)
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

Napomena: Zbog specifičnosti prehrambene struke svi učenici su dužni Ugovore o naukovanju , Ugovore o praktičnoj nastavi i  potvrde medicine rada donijeti do 1.rujna 2017. god.

Kandidati s teškoćama u razvoju donose:

fotokopiju rješenja Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba ili ureda državne uprave u županiji o primjerenom obliku školovanja
fotokopiju stručnog mišljenja službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Svi ostali kandidati koji su ostvarili pravo na dodatne bodove donose dokaz o posebnom ili dodatnom elementu vrednovanja.

Učenici koji odluče upisati programe naše škole obvezni su platiti 100 kn za povećane troškove obrazovanja; 30 kn za obavezno osiguranje (ukupno 130 kn), a učenici koji upisuju zanimanja  pekar JMO i mesar ili pekar IG još 100 kn za mapu praktične nastave (ukupno 230 kn).

VAŽNO! PEKARI JMO: Učenici prilikom upisa, a najkasnije do početka nastave  1.rujna 2017. god., trebaju imati sklopljen ugovor o naukovanju (u 4 primjerka) kod licenciranih obrtnika. Licencirane obrtnike možete pronaći na tražilici Obrtničke komore Zagreb.

MESARI IG prilikom upisa , a najkasnije do 1.9. 2017. god.trebaju imati sklopljen ugovor o praktičnoj nastavi.

Obrasci u prilogu: