Duplikat svjedodžbe

Duplikat svjedodžbe ili prijepis svjedodžbe ili uvjerenje o završenom razredu/završnom ispitu/obrani završnog rada možete zatražiti putem zamolbe za izdavanje istih koju možete preuzeti u tajništvu škole ili s web stranice škole i ispunjenu i potpisanu uputiti na e-mail: ured@ss-prehrambenotehnoloska-zg.skole.hr ili faks: 01/2995 424 ili osobno donijeti u tajništvo škole. Uz zamolbu potrebno je priložiti upravnu pristojbu u iznosu od 70,00 kuna i presliku uplate za izdavanje duplikata svjedodžbe ili prijepisa svjedodžbe ili uvjerenja pojedinog razreda u iznosu od 80,00 kuna, a za završetak školovanja 100,00 kuna. Duplikat svjedodžbe ili prijepis svjedodžbe ili uvjerenje preuzimate osobno u tajništvu škole po dogovoru. Za sve ostale informacije možete se obratiti na broj telefona 6471 300.

DUPLIKAT SVJEDODZBE - zamolba.rtf