preskoči na sadržaj

Prehrambeno - tehnološka škola

 > O školi  > Djelatnici
Djelatnici

ORGANIZACIJSKO – RAZVOJNA SLUŽBA

 

Josip Šestak – ravnatelj škole

Dubravka Lacković – pedagoginja

Ivana Kelek Sabolić – socijalni pedagog

Mark Horvat – knjižničar

Zrinko Turalija – knjižničar

 

ADMINISTRATIVNO – TEHNIČKA SLUŽBA

 

Snježana Kovačič - tajnik

Katarina Šoljić - računovođa

Ljiljana Alibašić - administrator

Mehmed Alibašić - domar i ložač

Tomislav Sabljo - domar i ložač

Danijel Kobetić - portir telefonist

Boža Košćak - spremačica

Štefica Tudek - spremačica

Sanja Tomašić - spremačica

Gordana Ružyćkyj - spremačica

 

 NASTAVNICI

 

Marija Posedi Bata - Hrvatski jezik

Jelena Kraljević-Bašić - Hrvatski jezik

Ana Lojen - Hrvatski jezik

Zrinko Turalija - Hrvatski jezik, knjižničar

Marija Sukačić-Vendl - Hrvatski jezik

Mark Horvat - Hrvatski jezik, knjižničar

Jelena Turić Hladnik - Hrvatski jezik

Ivan Paclik - Engleski jezik

Sanja Šipek - Engleski jezik

Vesna Komljenović - Matematika

Ana Barić - Matematika

Milenka Pavlović - Matematika

Antun Mikolašević - Matematika, računalstvo

Elvira Korman - Računalstvo

Ljerka Letica - Engleski jezik

Sanja Budak Zemljić - Njemački jezik

Ljiljana Ceraj-Hušidić - Njemački jezik

Tomislav Ivanšek - Fizika, kemija

Martin Buljubašić – Biologija i kemija

Višnja Gracin -  Kemija

Martina Šeler Namjesnik - Kemija

Zvonko Bajan - Povijest

Tanja Pavlić - Geografija

Snježana Klasić - Politika i gospodarstvo i etika

Dean Filković- Tjelesna i zdravstvena kultura

Davor Bajan - Tjelesna i zdravstvena kultura

Zlatko Mrnjaus - Tjelesna i zdravstvena kultura

Jasna Rep - Strukovni predmeti

Gordana Žugčić - Strukovni predmeti

Božena Sečen-Hanser - Strukovni predmeti

Ksenija Brgles Šikić - Strukovni predmeti

Marija Boras - Strukovni predmeti

Anđa Topolovac - Strukovni predmeti

Mirna Redovniković - Strukovni predmeti

Jadranka Brkić - Strukovni predmeti

Andrea Čondić - Strukovni predmeti

Sabina Marušić - Strukovni predmeti

Jasminka Barić - Strukovni predmeti

Ana Bešlić- Strukovni predmeti

Violeta Grilec - Strukovni predmeti

Mišel Mladina - Strukovni predmeti

Nina Pilić - Strukovni predmeti, satničar

Tihana Jaković - Strukovni predmeti

Džoni Marinčić - Strukovni predmeti, voditelj turnusa

Damir Sisgoreo - Strukovni predmeti, voditelj turnusa

Maja Vugrinec - Strukovni predmeti

Barbara Kostelac - Strukovni predmeti

Valerija Nebojan - Strukovni predmeti

Marko Dragojević – Strukovni predmeti

Ivanka Marijanović – Strukovni predmeti

Ivanka Perišić Ćurčić - vjeroučitelj

Lidija Novinc - Vjeroučitelj

Gordana Krajnović - Vjeroučitelj

Ivan Bosak – Vjeroučitelj

Maja Koić – Etika





Nutricionistički centar

 

Projektna nastava

 

Media

Dokumentarni film o školi

Prezentiranje škole na sajmu

 

Korisni siteovi
CMS za škole logo
Prehrambeno - tehnološka škola / Gjure Prejca 2, HR-10000 Zagreb / ss-prehrambenotehnoloska-zg.skole.hr / ured@ss-prehrambenotehnoloska-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju