Video uradak Eko grupe

Školska Eko grupa (učenici 1.b. razreda) pod vodstvom prof. Ljubice Puškar je snimila edukativni video koji prikazuje negativni utjecaj lošeg društva i droge na mlade. Ovdje se može vidjeti priča koja uključuje glavne aktere - učenike Prehrambeno-tehnološke škole u mogućim situacijama svakog mladog adolescenta.

Video možete pogledati na ovom linku.

U našoj školi od 2008. djeluje Eko grupa pod vodstvom prof. Ljubice Puškar. Svake godine sudjelujemo u istraživačkim ekološkim radovima i svoje rezultate prikazujemo na natjecanju „Eko kviz – Lijepa naša“. Radimo prirodne kozmetičke proizvode poput: organskih sapuna, melema za usta, kreme za ruke i noge, nevenova mast... Svi učenici koji su zainteresirani molimo da se jave prof. Puškar.

Slike možete pogledati OVDJE