Učenička zadruga Kreativa, Prehrambeno-tehnološke škole,sudjelovala je na IX smotri učenilkih zadruga Grada Zagreba,04. svibnja 2011. u OŠ. Remete.
Našu školu su vrlo uspješno predstavljali učenici 1f razreda Robert Karamatić, Josip Perić, i učenica 2g Paula Majetić koja je „odradila „najveći dio usmene prezentacije pred komisijom.
UZ Kreativa ove se godine predstavila proizvodima medičarske sekcije, dakle naš stol je bio ukrašen licitarima, medenjacima, kolačima i ostalim gastrosuvenirima.
Učenike i izložbeni stol pripremila je voditeljica medičarske sekcije Jasminka Barić, prof. stručnih predmeta u pekarstvu.

Jasminka Barić, dipl.ing.

Slike