UPISI U ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

bit će: - 13. srpnja 2017. od 12,00 do 20,00 sati i

- 14.srpnja 2017. od 8,00 do 18,00 sati

Za upise učenik prilaže:

PREHRAMBENI TEHNIČAR, I TEHNIČARI NUTRICIONISTI:

• potvrdu školske medicine
  • potvrdu o uplati 30 kn za osiguranje i 100 kn za povećane troškove obrazovanja
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

Predmeti koji se boduju: Hrvatski jezik, prvi strani jezik, Matematika, Kemija, Biologija i Tehnička kultura.

PEKARI JMO :

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o naukovanju s licenciranim obrtom ili pravnom osobom (licencirane obrtnike možete pronaći na stranicama Obrtničke komore Zagreb)
  • potvrdu o uplati 30 kn za osiguranje, 100 kn za mapu praktične nastave i 100 kn za povećane troškove obrazovanja

PEKARI I MESARI IG - INDUSTRIJA I GOSPODARSTVO/

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o praktičnoj nastavi (samo mesari)
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

Napomena: Zbog specifičnosti prehrambene struke svi učenici su dužni Ugovore o naukovanju , Ugovore o praktičnoj nastavi i  potvrde medicine rada donijeti do 1.rujna 2017. god.

Kandidati s teškoćama u razvoju donose:

Svi ostali kandidati koji su ostvarili pravo na dodatne bodove donose dokaz o posebnom ili dodatnom elementu vrednovanja.

Učenici koji odluče upisati programe naše škole obvezni su platiti 100 kn za povećane troškove obrazovanja; 30 kn za obavezno osiguranje (ukupno 130 kn), a učenici koji upisuju zanimanja  pekar JMO i mesar ili pekar IG još 100 kn za mapu praktične nastave (ukupno 230 kn).

VAŽNO! PEKARI JMO: Učenici prilikom upisa, a najkasnije do početka nastave  1.rujna 2017. god., trebaju imati sklopljen ugovor o naukovanju (u 4 primjerka) kod licenciranih obrtnika. Licencirane obrtnike možete pronaći na tražilici Obrtničke komore Zagreb.

MESARI IG prilikom upisa , a najkasnije do 1.9. 2017. god.trebaju imati sklopljen ugovor o praktičnoj nastavi.

Obrasci u prilogu:

ODLUKA O UPISU U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./18.

NATJEČAJ ZA UPIS U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./18.

Natječaj i sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2017./2018. su u prilogu:

UPISI - JESENSKI ROK

O B A V I J E S T

Upisi u jesenskom roku škol. 2016./2017. bit će u petak 2. rujna 2016. od

13,00 do 17,00 sati.

Ravnateljica:

Ligija Prpa Blažeković,dipl.ing.

upisi u jesenskom roku.docx

UPISI JOŠ I U ČETVRTAK I PETAK

O B A V I J E S T

Upisi u Prehrambeno-tehnološku školu bit će još u četvrtak 14.7.2016. i petak 15. 7. 2016.

od 9,00 -13,00 sati.

Ravnateljica:

Ligija Prpa Blažeković,dipl.ing.

upisi cetvrtak i petak.docx

DANI UPISA

Budući da će se upisnice moći printati tek od 12 h u pon, upisi su u

• ponedjeljak, od 14-18,a u
  • utorak i srijedu od 9-15.

UPISI U ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

bit će od 11. do 13. srpnja 2016. od 8,00 do 16,00 sati

Za upise učenik prilaže:

PREHRAMBENI TEHNIČAR, PREHRAMBENI TEHNIČAR-NSK   I TEHNIČARI NUTRICIONISTI:

PEKARI I MESARI JMO:

PEKARI I MESARI IG - INDUSTRIJA I GOSPODARSTVO/

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o praktičnoj nastavi (samo mesari)
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

O uvjetima upisa, detaljnije u prilogu:

• detaljnije upisi.docx
  • Novo natjecaj.xlsx

Kandidati s teškoćama u razvoju donose:

• fotokopiju rješenja Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba ili ureda državne uprave u županiji o primjerenom obliku školovanja
  • fotokopiju stručnog mišljenja službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Učenici koji odluče upisati programe naše škole obvezni su platiti 100 kn za povećane troškove obrazovanja; 30 kn za obavezno osiguranje (ukupno 130 kn), a učenici koji upisuju zanimanja mesar ili pekar JMO i mesar ili pekar IG još 100 kn za mapu praktične nastave (ukupno 230 kn).

VAŽNO! PEKARI i MESARI JMO: Učenici prilikom upisa trebaju imati sklopljen ugovor o naukovanju (u 4 primjerka) kod licenciranih obrtnika. Licencirane obrtnike možete pronaći na tražilici Obrtničke komore Zagreb.

MESARI IG prilikom upisa trebaju imati sklopljen ugovor o praktičnoj nastavi.

Obrasci u prilogu:

GODIŠNJI TROŠKOVI ŠKOLOVANJA ZA DRŽAVLJANE IZ ZEMALJA IZVAN EU

Upisi 2015./2016.

Učenici trebaju doći na upise 13. ili 14.7.2015. godine u vremenu od 8:00 do 16:00 u informatičku učionicu, 1 kat. Na upise je potrebno donijeti:

• prehrambeni tehničari i tehničari nutricionisti:
    • potvrdu o uplati 30kn za osiguranje i 100kn za povećanje troškova obrazovanja
    • ostale dokumente kojima su ostvarena dodatna prava za upis
  • pekari i mesari:
    • liječničku svjedodžbu medicine rada
    • potvrdu o uplati 30kn za osiguranje, 100kn za mapu praktične nastave i 100kn za povećanje troškova obrazovanja
    • ostale dokumente kojima su ostvarena dodatna prava za upis

Detaljnije o dokumentima potrebnima za upis pročitajte u priloženim dokumentima (obavijest prehrambeni tehničar i tehničar nutricionist.pdf i obavijest pekari i mesari.pdf).

Kandidati s teškoćama u razvoju donose:

Učenici koji odluče upisati programe naše škole obvezni su platiti 100 kn za povećane troškove obrazovanja; 30 kn obaveznog osiguranja (ukupno: 130kn), a učenici koji upisuju zanimanja mesar ili pekar još 100 kn za mapu praktične nastave (ukupno: 230kn).

VAŽNO PEKARI i MESARI: Učenici prilikom upisa trebaju imati sklopljen ugovor o naukovanju (u 4 primjerka) kod licenciranih obrtnika. Licencirane obrtnike možete pronaći na tražilici Obrtničke komore Zagreb.

Anketiranje učenika, roditelja pri upisu u srednje škole o interesu za obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina